Difference between revisions of "User:Rjw57/Equipment status"
From Makespace
(→Exemplars) |
|||
| Line 8: | Line 8: | ||
! Description !! Owner !! Aquired on !! Status | ! Description !! Owner !! Aquired on !! Status | ||
|- | |- | ||
| − | | Power drill || Makespace || | + | | Power drill || Makespace || 17 Oct 2012 || Working |
|- | |- | ||
| − | | Pillar drill || [[User:Rjw57]] || | + | | Pillar drill || [[User:Rjw57]] || 15 Oct 2012 || Being repaired |
|} | |} | ||
| − | |||
== Fields == | == Fields == | ||
Revision as of 00:22, 17 October 2012
| Description | Owner | Aquired on | Status |
|---|
Exemplars
| Description | Owner | Aquired on | Status |
|---|---|---|---|
| Power drill | Makespace | 17 Oct 2012 | Working |
| Pillar drill | User:Rjw57 | 15 Oct 2012 | Being repaired |